Diskografie

CD Václava NOID Bárty

První sólový projekt zpěváka Václava Noida Bárty, který doposud vydával CD pouze v rámci své hudební skupiny NOID, projekt, k němuž si ke spolupráci přizval Český národní symfonický orchestr pod vedením dirigenta Kryštofa Marka. Už samotná změna doprovodného tělesa napovídá, že došlo k zásadnímu posunu v žánru. Všechny písně připravovaného CD zní v češtině a kromě cover verzí se na CD objevuje i několik autorských písní Václava Noida Bárty, rovněž v doprovodu Českého národního symfonického orchestru. K realizaci CD si známý zpěvák přizval i hosty, například Tango z Moulin Rouge „Tango pro Roxane“ s ním nahrála houslová virtuózka Gabriela Demeterová a duet „Where the Wild Roses grow“ (v originálu Nick Cave a Kylie Minoque) nazpíval s Emmou Smetana.

CD si můžete za výhodnější cenu objednat zde na webových stránkách nebo zakoupit v síti prodejen Bontonland a Tesco.

 

 

 

 

CD Noid - Jedinej krok

Novinkové album charismatického zpěváka žánrově se pohybující mezi čistým popem a zvučným rockem. Novým albem potvrzuje Václav NOID Bárta svoji stabilní a naprosto nezaměnitelnou pozici v současné domácí pop music. Obklopen výtečnými hudebníky natočil album, které žánrově osciluje mezi popem a rockem, pěvecky tu hladící sameťákem a jinde řezající mocným chraplákem. Hudebně jde z drtivé většiny album za ním, po jedné písni pro něj napsali Ondřej Soukup a Ondřej Brzobohatý. Texty jsou dílem Gabriely Osvaldové, Tomáše Belka, Daniela Landy,Terezy Šoralové, Václava Bárty st.,Petra Kolečka a již uvedeného Ondřeje Brzobohatého, který s Noidem svou píseň i nazpíval. Jako další duet zařadil Noid na album skladbu Tohle je válka s Danielem Landou a nemůže chybět píseň, kterou společně s Martou Jandovou reprezentoval naši republiku v letošním ročníku Eurovision Song Contest, Hope Never Dies. Zvláštní potěšení pak má z účasti hlasu Rockyho Balboa ve skladbě Tenkrát na Východě.

CD si můžete za výhodnější cenu objednat zde na webových stránkách nebo zakoupit v síti prodejen Bontonland.

 

 

 

 

CD Zem

Třetí studiové album skladatele, zpěváka, herce a tvůrce klipů Václava Noida Bárty. Nese název Zem a jejím hlavním tématem jsou živly. Tematicky na sebe navazující skladby doplňuje několik bonusových písní. „Miluju naši planetu a albem Zem jsem chtěl upozornit na její krásy, ale také na to, že není nezničitelná."

Bonusy jsou jedinou výjimkou v autorství: Hudbu ke všem skladbám napsal Václav Noid Bárta sám kromě písně Jsem s tebou míň než bych chtěl z pera Xindla X a skladbu V zahradě getsemanské si vypůjčil z muzikálu Jesus Christ Superstar, ve kterém již několik sezón hraje. Texty jsou z větší části dílem jeho stálého spolupracovníka, Václava Bárty st., kromě zmíněného Xindla X přispěl jedním textem Tomáš Belko. Noid na album také zařadil svoji vůbec první koledu Pusť mě dál.

CD si můžete za výhodnější cenu objednat zde na webových stránkách nebo zakoupit v síti prodejen Bontonland.

Sociální sítě:

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v dokumentu Prohlášení o COOKIES - zde.